Női Kézilabda Bl Döntő Élő Közvetítés / Nöi Kézilabda Bl Eredmények

A 32 esztendős szerb válogatott irányító két éve építi zenei karrierjét sportolói pályafutása mellett. A show részeként – a dominikai Henry Méndezzel – fellép Krisztina Liscsevics, aki az SCM Ramnicu Valcea kézilabdázója, s korábban játszott a Váci NKSE-ben és a Kisvárdában is. A női Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének sztárfellépője Krisztina Liscsevics és Henry Méndez. VIDEÓ ITT! Ilyen Anne Mette Hansen is, aki részese volt a legutóbbi, 2019-es BL-győzelemnek. Természetesen a csapatkapitány nagyon boldog, hogy ismét lehetőségük nyílik megnyerni a trófeát, az Esbjerg elleni meccsel kapcsolatban pedig elmondta, sokat tanultak az első félidőből, s az ott tapasztaltakat az előnyükre fordították a másodikban. Míg ők nagy nyomást tudtak helyezni ellenfelükre, azok elkészültek az erejükkel. Faluvégi Dorottya nagyon izgatott az első Bajnokok Ligája-döntője miatt, s bízik benne, hogy a Győr vasárnap megkoronázza ezt az idényt. Az Esbjerg elleni, sikerrel vett elődöntő után úgy fogalmazott, egy életérzés a csapat tagjának lenni, csupa olyan társ veszi körül, aki folyamatosan mosolyt csal az arcá SOLBERG: KETTŐ GÓLT TALÁN MÉG SOSEM LŐTTEM EGY MECCSEN!

Büntetőkkel bukta el a BL-döntőt a Győr

Crina Pinteát kétszer is a visszafutó Lunde akadályozta meg a gólszerzésben, félő volt, hogy ezek a találatok még nagyon hiányozni fognak a végelszámolásnál. Folyamatosan két-három gólon ingázott a különbség, így érkeztünk el az utolsó öt perchez is. A győri kispad a szurkolókat tüzelte, nagyobb támogatást kérve az egész arénától. Azonban Lunde Schatzl és Nze Minko ziccerét is védte, ezzel végképp lezárva a finálét. A Győr már csak kozmetikázni tudott, a Vipers 33–31-es sikerrel védte meg a címét – az egész meccs képe alapján megérdemelten. Korábban a nőknél a Győrön kívül csak a Zalgiris Kaunas, a Szpartak Kijev, a Hypo és a Slagelse tudott egymást követő években diadalmaskodni. Az ETO 15 győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel zárta az idényt. A győri együttes kilencedik alkalommal szerepelt a BL fináléjában és öt győzelem mellett negyedszer veszített. Míg az egyik oldalon a társak sorra elköszöntek Leynaud-tól, addig a norvégok Lundét dobálták a magasba. A világklasszis kapus és Mörk ezzel a sikerrel beérték a hatszoros győztes Ausra Fridrikas, Bojana Popovics duót (Görbicz Anita, Eduarda Amorim és Heidi Löke ötször nyertek BL-t).

Női kézilabda magyar kupa négyes döntő 2022

A Győri Audi ETO KC hosszabbítás után hétméteresekkel 29-26-ra elvesztette a női kézilabda-Bajnokok Ligája vasárnapi, budapesti döntőjét a román CSM Bucuresti ellen. Eredmény, női Final Four, döntő:CSM Bucuresti (román) - Győr 29-26 (13-12, 22-22, 22-24, 25-25) – az élő közvetítésBudapest, Papp László Sportarénav.

Ftc női kézilabda élő közvetítés

A találkozót 14 800-an látták az MVM Dome-ban, amely nézőrekord a női klubkézilabdában. A vasárnap 18 órakor kezdődő döntőben holnap a címvédő norvég Vipers Kristiansand következik. ÜDVÖZÖLJÜK KEDVES OLVASÓINKAT A GYŐR–VIPERS MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉBEN!

Index - Sport - A Rosztov-Don–Győri ETO női kézi-BL-döntő élő közvetítése - Percről percre

Női röplabda élő közvetítés

Sőt még a 68. percben is kettő volt az előny (23-25), azonban Manea szépített, Gulldén pedig félelmetes módon nyolcadik hetesével és 14. góljával hetespárbajra mentette a finálét (25-25) Rasmussen a csúcsra vezette a román klubotForrás: AFP/Kisbenedek AttilaA magyar csapat tagjai közül Nycke Groot és Heidi Löke is hibázott, a másik oldalon viszont mindenki betalált, így a CSM Bucuresti egy félelmetes szezonbefejezéssel úgy nyert Bajnokok Ligáját, hogy a Final Four előtt a három budapesti ellenfelével szemben hat csoport- és a középdöntő-mérkőzésen mindössze egy pontot szerzett. Ez volt a győriek tizedik döntője a nemzetközi porondon: az EHF-kupában négyszer (1999, 2002, 2004, 2005), a KEK-ben egyszer (2006), a Bajnokok Ligájában immár harmadszor (2009, 2012, 2016) vesztettek, és kétszer (2013, 2014) nyertek. A CSM Bucurestinek a mostani volt az első Bajnokok Ligája-idénye, eddig a tavalyi és az idei bajnoki címe volt a legnagyobb sikere, illetve az, hogy a 2011-12-es szezonban bejutott az EHF-kupa legjobb 16 csapata közé.

Nöi kézilabda bl eredmények

Az utolsó hét percben nem lőtt gólt a Győr, de még ez is belefért. Sorban harmadszor is megnyerte a Bajnokok Ligáját az orosz Rosztov-Don ellen. Hihetetlen tempóban indult a meccs, az oroszoknak jól ment, 10-8-ra is vezettek, de a Győr átvette az irányítást, és 15-11-re hozta a félidőt. A második félidőben is Győr irányította a játékot, de a Rosztov tartotta a 3-4-5 gólos különbséget. A második félidő közepén piros lapot kapott Groot, de ez nem zavarta meg a Győrt. A Leynaud-t az első félidőben váltó Grimsbö egyre szebb védéseket mutatott be. A végjátékba 4 gólos előnnyel ment bele a Győr, Amorimot is kiállították, így az utolsó másodpercekben egy gólra apadt a győri előny. Végül Grimsbö védett, a Győr pedig az ötödik BL-győzelmét ünnepelhette, sorban a harmadikat. Ezt a győzelmet magyar szempontból értékesebbé teszi, hogy először nyert a Győr magyar edzővel, Danyi Gáborral.
  • Mi az inzulinrezisztencia

A négyes döntő legértékesebb játékosának Jerábkovát választották, míg a sorozat gólkirálynője Cristina Neagu lett 110 találattal.

"A védekezés első periódusában kell megállítanunk őket, hogy ne tudják azt játszani, amit szeretnének. Remélem, Katrine Lunde csodálatos védéseket fog bemutatni. Nagyon fontos, hogy ne kapjunk gyors gólokat és egy-egy elleni szituációkból ne legyen eredményes a Metz" – magyarázta Tomori. A Vipers-Metz elődöntő szombaton 18 órakor kezdődik, előtte a Győr-Esbjerg meccset 15. 15-től rendezik. Tomori hangsúlyozta, a BL négyes döntőket illetően hihetetlen rutinja van az ETO-nak, a dán csapat viszont újonc. "Lehetne az Esbjerg a sötét ló, de sokkal tapasztaltabb játékosai vannak a Győrnek. A dánoknál nagy tehetségek játszanak, akik még sok BL-t fognak nyerni, de szerintem most az ETO-nak nagyobb esélye van" – vélekedett. Tomori elárulta, némileg furcsa helyzet a számára, hogy a címvédő norvég csapat tagjaként vesz részt egy budapesti tornán. "Egy kicsit még újdonság, hogy itthon vagyok, de nem magyar csapattal. Jó érzés, hogy nagyon sok az ismerős. Izgatottan várom, milyen lesz ez a hétvége, de jó érzéseim vannak" – nyilatkozta.

Az M4 Sport+-on a Ferencváros–Siófok kupaelődöntőt adjuk, utána következik az F2-esek monacói sprintfutama és a női röplabda-válogatott románok elleni Európai Aranyliga-mérkőzése. Az atlétikát élőben az közvetítjük, az M4 Sporton 23:30-tól csúsztatva adjuk.